O autorze
Twórca inicjatywy promującej stolicę "Okno na Warszawę", fotograf i fotobloger warszawski, założyciel Warsaw Slow Design, z wykształcenia dziennikarz i filozof, z zawodu dyrektor artystyczny w wydawnictwie Semper, współtwórca serwisu fotoedytorów prasowych "fotoedytorzy.pl". Uzależniony od Warszawy.

10 prezentów pod choinkę dla warszawiaka

Piszemy i rysujemy po... Warszawie, czyli "Brudnopis Warszawski"
Piszemy i rysujemy po... Warszawie, czyli "Brudnopis Warszawski" fot. Warsaw Slow Design
Oczywiście, że coś związanego z jego ukochanym miastem :) Jak co roku, mam dla Was listę propozycji gwiazdkowych prezentów, z których każdy miłośnik Warszawy powinien się ucieszyć.

1. Warszawa/musztarda – zrobiony w technice sitodruku plakat (50x70cm) przedstawiający charakterystyczne warszawskie obiekty – jest tu i produkowany na Żeraniu Polonez, i PKiN, i współczasna palma. Cena 99 zł, do kupienia tutaj.


2. Mapa Warszawy z 1935 roku – reprodukcja w formacie 78x110cm, wzbogacona ilustracjami najważniejszych budynków ówczesnej Warszawy. Cena 65 zł, do kupienia tutaj.


3. Koszulka z miastem, które widziało wojnę – dosłownie – napis War-Saw wycięty z fotografii bombardowanej Warszawy. Rozmiar M i L, cena 59,90 zł, do kupienia tutaj.


4. Coś dla dzieci – gra pt. „Odkrywamy widoki Warszawy”. Nowe i stare widoki miasta, połączone barwnie opisaną historią, dzieci mogą ćwiczyć pamięć i jednocześnie uczyć się historii miasta. Cena 34 zł, do kupienia tutaj.


5. Plakat z folkowym Pałacem Kultury, autorstwa Moniki Mrozowskiej. Format 40x50cm, cena 85 zł wraz z dostawą, do kupienia tutaj.


6. Brudnopis Warszawski – notatnik, w którym piszmy i rysujemy na specjalnie dobranych zdjęciach Warszawy. Ok. 200 autorskich zdjęć, opisanych w języku polskim i angielskim. Cena 39 zł, do kupienia tutaj.


7. „Warszawa lata 50.” – album fotograficzny wypełniony zdjęciami stolicy z tamtych lat, cena 34,90 zł, do kupienia tutaj.


8. Pałac Kultury do samodzielnego montażu – kartonowy model Pałacu, łatwy do zmontowania przez dzieci i dorosłych, cena 10 zł, do kupienia tutaj.


9. Puzzle warszawskie – układamy mapę Warszawy z drewnianych puzzli. Wymiary układanki ok. 22×25 cm, cena 65 zł, do kupienia tutaj.


10. Kubek z neonem „Miło Cię widzieć” – wspólny projekt Muzeum Nenów i Mamsam, przedstawiający zwycięski neon w konkursie „Neon dla Warszawy”. Cena ok. 43 zł, do kupienia tutaj.
Trwa ładowanie komentarzy...